Uroda online

interesujący portal tematyczny!

Facebook
RSS
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, masz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Odwiedź:

Wrocław ginekolog

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca normalne działanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może usunąć wszystkie problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Zobacz także pozostałe wpisy:

Comments are closed.

Co to jest hurtownia

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna przychodnia ochrony ...

Zdobycze ginekologii

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, ...

cheap London escort

Girls, which are offered around the clock for every customer? ...